• Rozměry / Pokoje 7,5m × 4,5m (33,75m²) / 1
  • Stav / Pobočka nové / neuvedeno
  • Celoroční ano

Cena od: 1 949 000 Kč

EXKLUZIVNÍ RODINNÝ MODULOVÝ NÍZKOENERGETICKÝ DŮM

Jednopodlažní s patrovým řešením ložnic - velikost 28/33,75m2.

Dům je určen především k trvalému bydlení. Možnost získání hypotéky. Naše domy jsou řešeny jako nízkoenergetické mimořádně úsporné dřevostavby s provětrávanou fasádou. Tyto domy vynikají vysoce kvalitními návrhy, použitým materiálem a mají velmi působivý architektonický vzhled.

Domy montujeme v naší výrobní hale a následně jsou po kompletním dokončení převezeny na Váš pozemek kamkoliv v ČR a SR. Tam jsou osazeny na předem připravené základové patky, případně zemní vruty a dopojeny na připravené přípojky. Osazení domu včetně instalace základových zemních vrutů a připojení k přípojkám trvá běžně pouze jeden den. Ihned po napojení můžete začít dům obývat.

Domy mají interiérové stěny ze sádrokartonu, plovoucí podlahy, obklady a dlažbu v koupelně včetně osazených zařizovacích předmětů, plastová okna s trojskly. Ohřev vody je zajištěn elektrickým boilerem 80 lt. Domy mají vynikající tepelněizolační a zvukové izolace. Jsou zařazeny podle energetické náročnosti budovy v kategorii "B" - velmi úsporná.

Standardem je v tomto případě sedlová střecha.

Fasáda je vytvořena dle přání: modřínová palubka pero+drážka, tažená fasáda (příprava perlinka+lepidlo)

Naše modulové domy se dají připravit i jako domy rostoucí. To znamená že můžete začít nejdříve obývat jeden modul a později si přikoupit další a jednoduše jej propojit s původní stavbou.
Modulové domy Vám můžeme upravit a vyrobit dle Vašich požadavků. Vyprojektujeme Vám k nim i kompletní dokumentaci.

Galerie