• Rozměry / Pokoje 18m × 4,5m (81m²) / 4
  • Stav / Pobočka nové / neuvedeno
  • Celoroční ano

Cena od: 4 199 000 Kč

EXKLUZIVNÍ RODINNÝ MODULOVÝ NÍZKOENERGETICKÝ DŮM

Jednopodlažní - velikosti 70/81m2.

Dům je určen především k trvalému bydlení. Možnost získání hypotéky. Naše domy jsou řešeny jako nízkoenergetické mimořádně úsporné dřevostavby s provětrávanou fasádou. Tyto domy vynikají vysoce kvalitními návrhy, použitým materiálem a mají velmi působivý architektonický vzhled.

Domy montujeme v naší výrobní hale a následně jsou po kompletním dokončení převezeny na Váš pozemek kamkoliv v ČR a SR. Tam jsou osazeny na předem připravené základové patky, případně zemní vruty a dopojeny na připravené přípojky. Osazení domu včetně instalace základových zemních vrutů a připojení k přípojkám trvá běžně pouze jeden den. Ihned po napojení můžete začít dům obývat.

Domy mají interiérové stěny ze sádrokartonu, plovoucí podlahy, obklady a dlažbu v koupelně včetně osazených zařizovacích předmětů, plastová okna s trojskly. Ohřev vody je zajištěn elektrickým boilerem 80 lt. Domy mají vynikající tepelněizolační a zvukové izolace. Jsou zařazeny podle Energetické náročnost budovy v kategorii "B" - velmi úsporná.

Standardem je plochá střecha izolovaná PVC fólií. Na přání děláme na domy i sedlové střechy.

Fasáda je vytvořena dle přání: modřínová palubka pero+drážka, tažená fasáda (příprava perlinka+lepidlo)

Naše modulové domy se dají připravit i jako domy rostoucí. To znamená že můžete začít nejdříve obývat jeden modul a později si přikoupit další a jednoduše jej propojit s původní stavbou.
Modulové domy Vám můžeme upravit a vyrobit dle Vašich požadavků. Vyprojektujeme Vám k nim i kompletní dokumentaci.

Galerie