Realizace stavební přípravy pro mobilní domy

Lavaro House – Pevné Základy pro Váš Mobilní Dům!

Plánujete pořízení mobilního domu a potřebujete zajistit kvalitní stavební přípravu? Lavaro House nabízí profesionální realizaci betonových patek, které zajistí stabilní a bezpečné usazení vašeho mobilního domu.

Proč zvolit stavební přípravu od Lavaro House?

Kompletní servis

Zajistíme vše od návrhu po realizaci betonových patek, abyste se mohli soustředit na radost z nového bydlení.

Profesionální tým

Naši odborníci mají bohaté zkušenosti s přípravou podloží pro mobilní domy. Zaručujeme kvalitní a precizní práci.

Rychlá realizace

Rozumíme, že chcete svůj mobilní dům co nejdříve. Naše služby jsou rychlé a efektivní, abyste nemuseli dlouho čekat.

Kvalitní materiály

Používáme jen ty nejlepší materiály, které zajišťují dlouhou životnost a stabilitu vašich betonových patek.

 

Naše služby zahrnují:

Konzultace a plánování

Poskytujeme odborné konzultace a plánování, abychom zajistili, že stavební příprava bude přesně odpovídat potřebám vašeho mobilního domu.

Projektování

Vytvoříme detailní projekt betonových patek, který zajistí maximální stabilitu a bezpečnost.

Realizace

Naši specialisté provedou profesionální instalaci betonových patek, aby váš mobilní dům stál pevně a bezpečně.

Revize a kontrola

Po dokončení prací provedeme důkladnou revizi a kontrolu, abychom zajistili, že vše je v pořádku a připraveno na příjezd vašeho mobilního domu.

 

Kontaktujte nás! Jsme připraveni vám pomoci s přípravou vašeho nového domova.

Lavaro House – Pevné základy pro váš nový mobilní domov!

Kontaktujte nás

Poučení o zpracování osobních údajů
Po odeslání bude společnost Lavaro House s.r.o. (IČ: 26918307) zpracovávat a spravovat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem vytvoření nabídky mobilních domků. více

Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků.