Nové mobilní domy LAVARO

Hlavní přednosti řady Lavaro:

  1. Nejprodávanější modely vhodné k celoročnímu i rekreačnímu užití (zateplení 130mm pěna)
  2. Je to opravdu "mobilní" dům mající kvalitní železný podvozek s koly (možnost oddělat)
  3. Přesně nakreslené projekty v mnoha verzích, lze i zrcadlově otočit
  4. Možnost dodávky prázdného, či plně vybaveného
  5. Financování přes essox

Naše kvalitní mobilní domy typu Lavaro House jsou všechny vhodné k rekreačními i celoročnímu užívání díky speciálnímu zateplení stříkanou pěnou v tloušťce 130mm. Naše domy zajišťují pro všechny zákazníky maximální komfort užívání. Rozdíly v celoročním a rekreačním užívání jsou zde pouze ve formě vytápění (několik možností), jinak konstrukční a izolační vlastnosti domku jsou stejné.

Celoroční mobilní dům Lavaro House je velmi dobrá alternativa ke klasickému rodinnému domu, ale také zároveň mnohokrát levnější. Máte možnost  si vybrat z velkého množství velikostí. Které najdete v našem speciálním konfigurátoru..

 

 

 

 

 

Máte zájem o mobilní dům Lavaro? Nebo potřebujete více informací? Napište nám a my se vám ozveme zpět.

Poučení o zpracování osobních údajů
Po odeslání bude společnost Lavaro House s.r.o. (IČ: 26918307) zpracovávat a spravovat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 101/2000 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem vytvoření nabídky mobilních domků. více

Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků.