Lavaro House – Vaše Energie z Budoucnosti!

Chcete snížit své náklady na energie a zároveň přispět k ochraně životního prostředí? Lavaro House vám přináší moderní řešení v podobě fotovoltaických elektráren a tepelných čerpadel, které vám umožní využívat obnovitelné zdroje energie a zlepšit energetickou účinnost vašeho domova.

Proč zvolit fotovoltaické elektrárny od Lavaro House?

Úspora nákladů

S našimi fotovoltaickými elektrárnami můžete výrazně snížit své účty za elektřinu. Využívání sluneční energie vám umožní pokrýt velkou část vaší spotřeby elektrické energie zdarma.

Ekologické řešení

Fotovoltaické panely využívají obnovitelný zdroj energie – slunce. Přispějete tak ke snížení emisí CO2 a ochraně životního prostředí.

Dlouhá životnost a spolehlivost

Naše solární panely jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů a jsou navrženy tak, aby vydržely dlouhodobě s minimální údržbou.

 

Výhody tepelných čerpadel od Lavaro House

Efektivní vytápění a chlazení

Tepelná čerpadla poskytují vysoce efektivní způsob vytápění v zimě a chlazení v létě. Využívají energii z okolního prostředí (vzduchu, vody nebo země) a přeměňují ji na teplo nebo chlad.

Nižší provozní náklady

Díky vysoké energetické účinnosti tepelných čerpadel můžete výrazně snížit své náklady na vytápění a chlazení.

Ekologická technologie

Tepelná čerpadla využívají obnovitelné zdroje energie a produkují méně emisí než tradiční topné systémy.

 

 

Naše služby

Kompletní instalace

Zajišťujeme kompletní služby od návrhu až po instalaci a uvedení do provozu. Naše odborné týmy vám pomohou s výběrem nejvhodnějšího řešení pro váš domov.

Financování a dotace

Pomůžeme vám s financováním a využitím dostupných dotací, které vám mohou výrazně snížit počáteční investici do fotovoltaických elektráren a tepelných čerpadel.

Servis a podpora

Nabízíme dlouhodobý servis a technickou podporu, abyste mohli maximálně využívat výhody našich řešení.

 

Kontaktujte nás a zjistěte více o tom, jak vám můžeme pomoci snížit náklady na energie a zvýšit komfort vašeho domova.

Lavaro House – energie z budoucnosti pro váš domov!

Kontaktujte nás

Poučení o zpracování osobních údajů
Po odeslání bude společnost Lavaro House s.r.o. (IČ: 26918307) zpracovávat a spravovat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem vytvoření nabídky mobilních domků. více

Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků.