Spolehlivé elektrické přípojky pro vaše mobilní domy!

Plánujete pořídit si mobilní dům a potřebujete zajistit spolehlivé elektrické připojení? Lavaro House vám nabízí kompletní služby v oblasti realizace elektrických přípojek, aby váš nový domov byl připraven k okamžitému užívání.

Proč zvolit Lavaro House pro realizaci elektrické přípojky?

Komplexní služby

Od návrhu po realizaci, zajistíme vše potřebné pro připojení vašeho mobilního domu k elektrické síti. Naše služby zahrnují projektování, instalaci i revizi přípojky.

Profesionální tým

Naše týmy jsou složeny z odborníků s dlouholetými zkušenostmi v oblasti elektroinstalací. Garantujeme kvalitní a bezpečnou instalaci, která splňuje všechny platné normy a předpisy.

Rychlá realizace

Chápeme, že čas je důležitý. Proto se snažíme realizaci elektrické přípojky provést co nejrychleji, abyste mohli začít svůj nový život v mobilním domě bez zbytečných prodlev.

Kvalitní materiály

Používáme pouze osvědčené a kvalitní materiály, které zajišťují dlouhou životnost a spolehlivost elektrické přípojky.

 

 

Naše služby zahrnují:

Konzultace a plánování

Poskytneme vám odborné konzultace a naplánujeme nejvhodnější řešení pro vaši situaci.

Projektování a povolení

Vytvoříme detailní projekt a vyřídíme veškeré potřebné povolení.

Instalace a revize

Provádíme profesionální instalaci elektrické přípojky a zajistíme revizi podle aktuálních předpisů. Vše za Vás u distributorů a dodavatelů elektrické energie vyřídíme k Vaší spokojenosti.

Servis a údržba

Nabízíme dlouhodobý servis a údržbu, abyste měli jistotu, že vaše elektrické připojení bude vždy v perfektním stavu.

 

Kontaktujte nás! Jsme připraveni vám pomoci se vším, co potřebujete pro váš nový mobilní dům.

Lavaro House – Váš partner pro spolehlivé elektrické připojení k mobilním domům!

Kontaktujte nás

Poučení o zpracování osobních údajů
Po odeslání bude společnost Lavaro House s.r.o. (IČ: 26918307) zpracovávat a spravovat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem vytvoření nabídky mobilních domků. více

Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků.