Nové mobilní domy STEEL

Hlavní přednosti řady STEEL:

  1. Vhodné k TRVALÉMU, celoročnímu i rekreačnímu užití
  2. Možnost domek zkolaudovat, získat číslo popisné
  3. Standartně má ale kvalitní železný podvozek s koly (možnost oddělat), takže zůstává ve standartu domků opravdu "mobilních"
  4. Projekty připraveny podle stavebního zákona, aby bylo možné vždy i dodatečně zkolaudovat
  5. Možnost dodatečných úprav (příčky, místnosti, okna)
  6. Možnost získání financování hypotečním úvěrem nebo essox

Kvalitní český výrobek. Základní konstrukce z lehké profilované oceli, mnoho variant provedení. Možnost šikmé i ploché střechy. Splňující všechny ČSN normy. Možnost kolaudovatelné i mobilní varianty.

 
 
 
 
 
 

Máte zájem o domy STEEL? Nebo potřebujete více informací? Napište nám a my se vám ozveme zpět.

Poučení o zpracování osobních údajů
Po odeslání bude společnost Lavaro House s.r.o. (IČ: 26918307) zpracovávat a spravovat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 101/2000 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem vytvoření nabídky mobilních domků. více

Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků.