Financování

Financování mobilních domů zajišťujeme přes bankovní instituce (banky, stavební spořitelny, úvěrové společnosti).

Při procesu získání úvěru Vám bude k dispozici náš odborník. V oboru máme mnohaletou praxi a bohaté zkušenosti a spolupracuje s většinou bankovních společností na českém trhu.

Zprostředkování úvěru řešíme podle potřeby zákazníka. U nových mobilních domů můžete získat nejlépe hypoteční úvěr nebo americkou hypotéku. K těmto typům úvěru je potřeba mít nemovitost do zástavy. Může jí být byt, rodinný dům nebo i pozemek, na který se chystáte mobilní dům usadit. Do úvěru dokážeme zahrnout i dopravu a usazení mobilního domu.

Co se týče bazarových mobilních domů, je také možnost financování, ale mimo hypotečního úvěru, pro více informací napište.

Financování poskytujeme nejen fyzickým osobám, ale i podnikatelům a právnickým osobám.
Financování pomocí podnikatelského úvěru je výhodné v tom, že se úroky z půjčky dají odečíst z daní a ve výsledku tak lze ušetřit.

Co budete potřebovat k podání žádosti o úvěr?
  1. Ideálně dva doklady totožnosti – občanský průkaz, řidičský průkaz, zbrojní průkaz, rodný list, průkaz zdravotní pojišťovny
  2. Potvrzení příjmů – některým bankám stačí i poslední tři výpisy z účtu s došlou mzdou, potvrzení o výši příjmu, které se doloží na formuláři banky Podnikatelé budou potřebovat výpisy z účtu, jedno nebo dvě daňová přiznání
    * dají se řešit i individuální případy jako majitelé firem co si vyplácí minimální mzdu nebo čerpají pouze ze zisku firmy, podnikatelé bez daňového přiznání za celý rok, příjmy v hotovosti atd.
  3. Akceptujeme i další příjmy – starobní, invalidní, sirotčí a vdovský důchod, příjmy z pronájmů, obratů firmy, výsluhový příspěvek, výživné, mateřský a rodičovský příspěvek a další.

    Bohužel nedokážeme pomoct klientům v insolvenci nebo klientům po insolvenci (do čtyř let).
    Je zde však teoretická možnost pomoci klientům s nebo po exekuci.