Nové mobilní domy TUBE

Hlavní přednosti řady TUBE:

  1. Vhodné k TRVALÉMU, celoročnímu i rekreačnímu užití (Nízkoenergetické třídy B)
  2. Možnost domek zkolaudovat, získat číslo popisné
  3. Projekty připraveny podle stavebního zákona, aby bylo možné vždy i dodatečně zkolaudovat
  4. Možnost získání financování hypotečním úvěrem nebo essox.

 

MOBILNÍ DŮM TUBE - varianta 12x4m

Mobilní domy sedvičového typu z desek Kingspan s plochou střechou. Jedná se o kvalitní Český výrobek určený do našich klimatických podmínek, který je možno dodávat v různých rozměrech. Domy jsou velmi dobře zatepleny. Možnost zkolaudování a získání čísla popisného.

Mobilní dům s minimálními nároky na spotřebu elektrické energie. Díky své velikosti a možném  způsobu vytápění je dům vhodný i k celoročnímu užívání. Dům je postaven na dřevěné konstrukci či lehké ocelové konstrukci a  ve spodní části s tuhým ocelovým rámem, zdůvodu tuhosti pro převoz z výroby domu na pozemek investora. Hlavním prvkem tohoto domu jsou designové PUR panely Kingspan 600 AW flex 80 mm, s prostupem tepla U=0,21 Wm2K, a střešních panelů Isocop 100mm s prostupem tepla U=0,19 Wm2K. Dům je pak vybaven vysoce účinným tepelným čerpadlem vzduch/ vzduch od firmy SINCLAIR činností topení do – 15 °.

Montáž provedla firma Klima Energy, Okna jsou pěti komorová s dvojskly s prostupem tepla U= 1,1 Wm2K. Tímto je dům řazen jako energeticky nenáročným až pasivním což má vliv i na produkci CO2 jak při výrobě materiálů na něj použitých, tak při samotném provozu. Materiály jsou velmi vhodné k recyklaci, či dalšímu použití. PUR – izolace do betonu, plech – výroba oceli v hutích, okna -. sklárny.

Každý z těchto materiálů podlehá řádné certifikaci, prohlášeních o shodách, CE značce, testům, normám a zákonům vyplývajících ze stavebního zákona pro rok 2016.

Standardní vybavení domu:

Dům je kompletně vybaven pro okamžité použití. Součástí vybavení domu jsou veškeré zařízovací předměty, podlahové krytiny, okna a dveře, malba a další. Zařízení koupelny: sanitární technika, obklady, vana, baterie. 
 

Nadstandarní technologické vybavení mobilního domu:

Mobilní dům je energeticky nenáročný a vytápí se prostřednitvím tepelného čerpadla vzduch-vzduch, které je součástí dodávky. Nastavení teploty v domě se ovládá tepelným senzorem, který je napojen na čerpadlo. Ohřev teplné vody je zajišťuje elektrický bojler. 

Stavební připravenost: 

Mobilní dům nevyžaduje téměř žádnou stavební přípravu. Mobilní dům nevyžaduje základovou desku. Pro přípravu stačí jen betonové patky. Příprava na napojení rozvodů: elektro, voda a odpad je připravena. 
 

Přeprava:

Zajistíme přepravu mobildního domu. Je nutné, aby místo dodání bylo přístupné pro těžkou techniku v podobě stavebního jeřábu a transportního vozidla. Cena za přepravu a osazení domu není zahrnuta v ceně

 

 

Máte zájem o domek s plochou střechou? Nebo potřebujete více informací? Napište nám a my se vám ozveme zpět.